Özel Direksiyon Dersi

Özel Ders Ücretleri;

Tel:  0 505 773 05 15

İstanbul´un her semtinde direksiyon dersi eğitimi veriyoruz. (Şişli, Büyükçekmece, Beykent, Başakşehir, Beylikdüzü, Sarıyer,Beşiktaş, Fatih, Merter, Zeytinburnu, Bakırköy, Florya, Avcılar, Beylikdüzü, Halkalı,Bahçeşehir, Gaziosmanpaşa, Bayrampaşa, Kadıköy, Maltepe, Beykoz v.b…) 

Adresten alınıp adrese bırakılma,  kişiye geliş ,dönüş süresi fiyatımıza ve zamanınıza kesinlikle yansıtılmıyor.

Ders süresi içinde çıkabilecek her hangi bir aksilikte (kaza,ceza.arıza ,benzin) parası gibi ücretlendirme, yani sizden ekstra bir ücret talep edilmiyor. (Köprü ve otoyol ücretleri fiyata dahil değildir)

Ders saat ücretimiz 110tl. dir. Günde en az iki saat ders verilir ; 110 x 2 = 220 tl.

Uzak mesafelerden fark ücreti alınır. Bilgi için lütfen 0 5057730515 i arayınız.

Özel Ders: Özel ders, hocanın öğrenciyle birebir ilgilenmesi, bütün bilgi ve becerisini o saatler içinde sadece o öğrenciye aktarması demektir. Adı üstünde ÖZEL bir muameledir. Özel Direksiyon Dersinde de durum değişmez, farklı olarak öğrencinin araba kullanmayı öğrenmesi için hoca öğrenciye istediği saatler arasında donanımlı bir araçta temin eder, ki bu aracın sadece bir kişiye özel olarak kiralanması ve adresine gönderilmesi demektir.
1-Ders süreleri ve fiyatlarımız aşağıdaki tarifeye göre düzenlenmiştir, dersler blok olarak yapılır. Yani randevu alındığında en az 2 ders yapılır ve 2 ders ücreti ders bitiminde peşin olarak alınır.
2-Ders süreleri tarifede yazdığı gibidir ve öğrenci direksiyon başına geçtiği andan itibaren süre başlar.
3-Fiyat politikamız sadece masraf ve kar oranı hesabına göre düzenlenmemiştir. Dersin kalitesi, hocalarımızın deneyimi ve uzmanlığı ile öğrencinin memnuniyeti göz önüne alınarak düzenleme yapılmıştır.
Eğer isterseniz uzun süreli dersler de alabilirsiniz. (günde 4-5 saat gibi)
Özel ders ücretleri ders veren öğretmenin deneyimine, becerisine, derste kullanılan araç-gereçlerin maliyetine ve bunların toplamında oluşan kalite sonucu meydana gelen arz ve talebe göre değişmektedir.
Ders ücreti olarak daha uygun fiyatlara rastlanılmaktadır. Ancak bunda da önemli olan ders saatinin süresi ile aralarda yapılan molaların ders saatine dahil olup olmadığını kontrol etmekte fayda vardır. Ayrıca dersi veren hocanın yetkin ve ehil olup olmadığı ile herhangi bir sürücü kursuyla irtibatının olup olmadığı önemlidir.
 

Bir cevap yazın