Özel Direksiyon Dersi

YouTube, abone olmak ve ders videolarını izlemek için tıkla.
Özel Ders Ücretleri;

Tel:  0 505 773 05 15

İstanbul´un her semtinde direksiyon dersi eğitimi veriyoruz. (Şişli, Büyükçekmece, Beykent, Başakşehir, Beylikdüzü, Sarıyer,Beşiktaş, Fatih, Merter, Zeytinburnu, Bakırköy, Florya, Avcılar, Beylikdüzü, Halkalı,Bahçeşehir, Gaziosmanpaşa, Bayrampaşa, Kadıköy, Maltepe, Beykoz v.b…) 

Ders süresi içinde çıkabilecek her hangi bir aksilikte (kaza,ceza.arıza ,benzin) parası gibi ücretlendirme, yani sizden ekstra bir ücret talep edilmiyor. (Köprü ve otoyol ücretleri fiyata dahil değildir)

Fiyat hocaların yoğunluğuna ve mesafeye göre değişiyor. 

Beylikdüzü-Avcılar-Büyükçekmece-Esenyurt-Bahçeşehir ve çevresi;

Dilek hnm 1saat ücreti 200tl 

Şeyma hnm 1saat ücreti 150 tl

Günde en az 2 saat ders verilir.

Dersler 50 dk ders, 10 dk mola şeklindedir.

Toplamda 10 saat direksiyon dersi önerilir.

(Uzak mesafelerden gelen öğrencileri metrobüsten alıyoruz)

*Daha uzak mesafelerde saat ücreti (Şeyma hoca 175) (Dilek hoca 250tl) ve Anadolu yakasına en az 4 veya5 saat ders vermek için gelebiliyoruz. 

*Uzak mesafeler için o bölgedeki başka bir hoca arkadaşımızı da yönlendirebiliyoruz. Size yakın olacak hocaların saat ücreti 175-200tl aralığında.

*Önce eğitim aracı ile sürüşünüze bakıyoruz. Yandaki fren pedalına ihtiyaç yoksa sizin aracınıza geçiriyoruz. (Talep ederseniz)

*Eğitimi sizin aracınızda da yapsak fiyat değişmiyor.

Bilgi ve randevu için lütfen 0 5057730515 i arayınız.

Özel Ders: Özel ders, hocanın öğrenciyle birebir ilgilenmesi, bütün bilgi ve becerisini o saatler içinde sadece o öğrenciye aktarması demektir. Adı üstünde ÖZEL bir muameledir. Özel Direksiyon Dersinde de durum değişmez, farklı olarak öğrencinin araba kullanmayı öğrenmesi için hoca öğrenciye istediği saatler arasında donanımlı bir araçta temin eder, ki bu aracın sadece bir kişiye özel olarak kiralanması ve adresine gönderilmesi demektir.
1-Ders süreleri ve fiyatlarımız aşağıdaki tarifeye göre düzenlenmiştir, dersler blok olarak yapılır. Yani randevu alındığında en az 2 ders yapılır ve 2 ders ücreti ders bitiminde peşin olarak alınır.
2-Ders süreleri tarifede yazdığı gibidir ve öğrenci direksiyon başına geçtiği andan itibaren süre başlar.
3-Fiyat politikamız sadece masraf ve kar oranı hesabına göre düzenlenmemiştir. Dersin kalitesi, hocalarımızın deneyimi ve uzmanlığı ile öğrencinin memnuniyeti göz önüne alınarak düzenleme yapılmıştır.
Eğer isterseniz uzun süreli dersler de alabilirsiniz. (günde 4-5 saat gibi)
Özel ders ücretleri ders veren öğretmenin deneyimine, becerisine, derste kullanılan araç-gereçlerin maliyetine ve bunların toplamında oluşan kalite sonucu meydana gelen arz ve talebe göre değişmektedir.
Ders ücreti olarak daha uygun fiyatlara rastlanılmaktadır. Ancak bunda da önemli olan ders saatinin süresi ile aralarda yapılan molaların ders saatine dahil olup olmadığını kontrol etmekte fayda vardır. Ayrıca dersi veren hocanın yetkin ve ehil olup olmadığı ile herhangi bir sürücü kursuyla irtibatının olup olmadığı önemlidir.
 

Bir cevap yazın