Özel Direksiyon Dersi Eğitimi

Randevu ve Bilgi için Tel:  0 505 773 05 15

İstanbul´un her semtinde direksiyon dersi eğitimi veriyoruz. (Şişli, Beylikdüzü, Beykent, yakuplu, başakşehir, Büyükçekmece, Sarıyer,Beşiktaş, Fatih, Merter, Zeytinburnu, Bakırköy, Florya, Avcılar, Beylikdüzü, Halkalı,Bahçeşehir, Kadıköy, Maltepe, Beykoz v.b…)

Adresten alınıp adrese bırakılma,  kişiye geliş ,dönüş süresi fiyatımıza ve zamanınıza kesinlikle yansıtılmıyor.

Ders süresi içinde çıkabilecek her hangi bir aksilikte (kaza,ceza.arıza ,benzin) parası gibi ücretlendirme, yani sizden ekstra bir ücret talep edilmiyor.(Köprü ve otoyol ücretleri fiyata dahil değildir)

Ders saat ücretimiz 150tl. dir. Günde en az iki saat ders verilir ; 150tl x 2 =300tl dir.

Daha uzak mesafelerden ekstra fark ücreti alınır. Bilgi için lütfen 0 5057730515 i arayınız.

Nasıl Çalışıyoruz? Neler Yapıyoruz?

*Direksiyon Dersi Eğitimi almaya karar verdiğinizde 0 505 773 05 15 nolu özel direksiyon dersi birimimizden istediğiniz gün ve saate randevu alıyorsunuz.

*Randevu alırken tercih ettiğiniz vites tipini (otomatik-manüel) , hoca tercihinizi (bay-bayan) bize bildiriyorsunuz.

*Randevu gününde ve saatinde hocamız adresinize geliyor. Günde en az 2 saat direksiyon dersi veriyor. Direksiyon dersimiz 50dk ders, 10dk mola şeklinde işlenmektedir. Ders bitiminde 2 saatlik ücreti nakit olarak alıyor. Bir sonraki direksiyon eğitiminiz için randevunuzu veriyor. Sizi tekrar adresinize bırakıyor.

*Hiç tecrübesi olmayanlar için minimum ; otomatik vites için 5 gün, manüel vites için ise 7 gün ders almasını öneriyoruz.

*Öğrencilerimizin %97 si otoyolda şerit değiştirmekten, iki araç arasına park etmeye kadar her şeyi verilen süreler sonucunda başarmıştır. Panik atak ve geçmişte yaşanan kazalar öğrenme süresini uzatabilmektedir.

*Direksiyon dersi eğitiminizi her gün üst üste alabildiğiniz gibi isterseniz 2-3 gün aralıklarla da alabilirsiniz.

*Çalışanlar mesai başlangıç- bitiş saatlerinde ve hafta sonları direksiyon dersi eğitimini alabilir.

* Randevu veya Bilgi için; tel: 0 505 773 05 15

sürücü kursumuzda, direksiyon dersleri hakkındaki söyleşi

5 yıldır, 10 yıldır, 15 yıldır vs.vs.. ehliyetim var. Ama sadece var. Hiç arabam olmadı, araba kullanmaya ihtiyacım da olmadı. Aslında hala da ihtiyacım yok. Ama bütün arkadaşlarım sürüyor ve çok keyif aldıklarını söylüyorlar. “Sadece araba kullanmak İSTİYORUM” diyorsanız; direksiyon dersi eğitimine ihtiyacınız var demektir; güvenli ve defansif sürüş teknikleri ile kısa sürede İstanbul trafiğiyle nasıl baş edeceğinizi, park etmenin başlı başına bir memleket meselesi haline gelmiş olduğu bu yerde, nasıl kolaylıkla park edebileceğinizi alacağınız özel direksiyon dersi eğitimi sayesinde öğreneceksiniz.

Daha önce öğrenme çabalarınız olmuştu ama babanızın, eşinizin veya öğretmeye çalışan kişinin azarları ve olumsuz yorumları sayesinde hevesiniz kursağınızda kaldı ve artık yapamayacağınıza sizi inandırdılar. İki kolu ve bir ayağı olan herkes araba kullanabilir(otomatik vites). Hiç ummadığınız kişiler araba kullanmaya başlayınca acaba yıllardır bana araba kullanamayacağımı söylerlerken yalan mı söylüyorlardı? Baksana falanca, filanca nasıl öğrendi  ? O benden daha mı zeki ve becerikli? Hayır sizden daha zeki ve becerikli değil .  Sadece psikojik destekli, bol motivasyon eşliğinde özel direksiyon dersi eğitimi aldı…. 

Kayıtlı olduğunuz sürücü kursunda yazılı sınavları verdiniz, ancak işlerinizden dolayı direksiyon derslerine giremediniz, ya da aldığınız direksiyon dersinin, direksiyon sınavını kazanabilmeniz için yeterli olmadığının farkındasınız, ya da sürücü kursunda ki direksiyon hocanızın asabi olduğunu ve aldığınız direksiyon dersinin size faydası olamıyacağını düşünüyorsunuz… Doğru yerdesiniz. Sizi sınava gireceğiniz bölgede alacağınız özel direksiyon dersi eğitimi ile en kısa zamanda sınavlara bay-bayan uzman direksiyon hocalarımızla hazırlıyoruz…
Eşiniz yoğun çalışıyor, eve geldiğinde de tekrar dışarı çıkmak ölüm geliyor ve siz istediğiniz yerlere gitmek için hep birilerini beklemek zorundasınız. Kendi başınıza alışverişe gitmek, çocuklarınızı okuldan almak, doktora gitmek, annenize gitmek, arkadaşlarınıza gitmek yani kısacası özgür olmak istiyorsunuz. Bizden alacağınız özel direksiyon dersi eğitimi sayesinde bunların hepsini yapacaksınız, inanın bu bir rüya değil. Sizden öncekiler başardı bile…
Sürücü Belgenizi yeni aldınız , artık kendi aracınızı kullanmak istiyorsunuz, Sürücü kursundaki direksiyon dersi trafiğe çıkmanız için yeterli gelmediğinden bu durumda trafiğe çıkmanızın tehlikeli olacağının bilincindesiniz. Milli Eğitim Bakanlığı sertifikalı, aktif olarak Sürücü kursunda Trafik ve Direksiyon derslerine giren uzman hocalarımız eşliğinde alacağınız özel direksiyon dersi eğitimi sayesinde sizde kısa sürede aracınızı kullanabilecek, bu trafikte güvenli bir sürücü olarak yerinizi alacaksınız.
Yıllardır çalıştığınız şirkette terfi ettiniz ve size artık araba verilmesi gerekiyor. Siz istemeseniz de pozisyonunuz gereği bu arabayı kullanmanız gerekecek ve sizin de artık sağlam bir direksiyon dersi eğitimine  ihtiyacınız var. Sizi en çok araç kullanacağınız güzergahlarda en kısa sürede uzman direksiyon hocalarımız trafiğe hazırlayacaklardır…
Başvurduğunuz işe girmeyi çok istiyorsunuz fakat işin gereği olarak araba kullanmanız gerekiyor, hatta ön başvurunuz kabul edilirse kısa süre içinde bir de araba sürme testine tabi tutulacaksınız.  Bizlerden özel direksiyon dersi eğitimi alıpta bu testleri geçemeyen ve istediği işi alamayan öğrencimiz olmadı…
Yurt dışında ehliyet aldınız, veya başka bir şehirde araba kullanıyordunuz ve İstanbul´a taşındınız ve meşhur İstanbul trafiği sizi ürkütüyor. Aslında araba kullanma ile herhangi bir sorununuz yok. Fakat Texas kovboylarının at sürer gibi (beygir gücü denmesinden kaynaklanıyor olabilir:))araba sürdüğü İstanbul trafiğinde nasıl araba kullanırım diyorsunuz. 40 yıllık şoför olan babam bile İstanbul´da araba sürmek istemiyor ben nasıl başa çıkarım diyorsanız evet haklısınız sizin İstanbul trafiğine uyum sağlayabileceğiniz bir özel direksiyon dersi eğitimi almanız gerekiyor. İşiniz çok kolay iki saatte sizi bu kaosa hazırlayabiliriz. Unutmayın herkes yapıyorsa siz de yapabilirsiniz. Bizde bu trafiğin içinde
doğmadık, sonradan alıştık…

Randevu tel:0 505 773 05 15

 

 HOCALARIMIZ

 

*

Direksiyon Hocası

Dilek YAZ Trafik-Direksiyon Uzman Öğreticisi

DİLEK YAZ;

1973 yılında Rotterdam´ da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Mersin´ de tamamladıktan sonra Gazi Üniversitesinde ön lisans eğitiminin ardından Milli Eğitim Bakanlığı bünyesinde açılan kursları başarı ile tamamlayarak Trafik & Çevre Bilgisi ve Direksiyon Usta Öğreticisi olmaya hak kazanmıştır. Evli ve 3 çocuk annesi Dilek YAZ… Devamı..

Dilek Yaz Videoları için TIKLA

*

*

Bedava100.netsite ekle sohbet Kaliteli web sayfalarını listelemek amacıyla oluşturulan Siteekle.info web dizininde bu site kalitesini ispat etmiş ve listelenmiştir. Listemize eklenen son 4 site şunlardır; cafe sohbettatil oyunmirc 24muhabbet ‘tir. Sizde kaliteye bizle ulaşabilirsiniz.

 

 

Anahtar kelimeler: Sürücü kursu direksiyon dersi, sürücü kursu direksiyon eğitimi, sürücü kursu özel direksiyon kursu,Otomatik Vites Direksiyon Dersi, Manuel Vites Direksiyon Dersi, Direksiyon Dersleri Şişli, Özel Direksiyon Dersi Beşiktaş, Direksiyon Eğitimi Bakırköy, Trafikte Direksiyon Kursu Sarıyer, Sürüş Dersi İstanbul, Araç Dersi Kadıköy, İleri Sürücülük Teknikleri Beykoz, Sürücü Kursu Mecidiyeköy, Ehliyet Sürüş Dersi Maltepe, Özel Direksiyon Dersleri Üsküdar, İstanbul Direksiyon Dersi Güneşli, Direksiyon Sınavı Bayrampaşa, Direksiyon dersi verenler Avcılar, Bayandan Bayana Direksiyon Dersleri Merter, Direksiyon Dersi Video Kağıthane, Direksiyon Dersi Oyunu Göztepe, Sanal Direksiyon Dersi Beyoğlu, Bayandan Direksiyon Dersi Yeni Bosna, Bayan Hocadan Direksiyon Dersi Bahçelievler, Direksiyon Eğitimi İzle Zeytinburnu, Ehliyet Direksiyon Dersi Güngören, Direksiyondersi, Sürücü Kursu Direksiyonkursu, Direksiyon Dersi Arama, İleri Sürüş Teknikleri, Direksiyon Öğretmeni
Bu yazı direksiyon dersi kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.